Opinie klientów

Opinie klientów

Bardzo polecam wszystkim leczenie u Pana Doktora. Świetny specjalista, dokładny, kompetentny, zawsze miły i uśmiechnięty. Dokładnie potrafi wytłumaczyć jak będą przebiegały zabiegi, a później precyzyjnie z niezwykłą starannością je wykonuje. Ostatnio odwiedziła Pana Doktora w nowym gabinecie w Myślenicach i jestem bardzo zadowolona. Świetnie wyposażony, nowoczesny gabinet, z rentgenem co sprawiło, że nie musiałam biegać po mieście, żeby zrobić panoramę. W krótkim czasie doktor zlokalizował mój problem i zlikwidował ból. Polecam wszystkim, którzy szukają lekarza dla siebie i całej rodziny.

Dominika

Szczerze polecam Doktora Filipa, korzystam z jego usług już parę dobrych lat i zawsze jestem bardzo zadowolony. Szybko, profesjonalnie i bez bólu. Nowy gabinet też wspaniały, nowoczesny i dobrze wyposażony. W oczy rzuca się również zaangażowanie i miła atmosfera jaka panuje w gabinecie. Polecam tego dentystę!

Grzesiek

Do gabinetu Pana Doktora trafiłam z polecenia i muszę przyznać, ze był to strzał w dziesiątkę. Skaling był wykonany przez Panią Darię i zrobiła to perfekcyjnie. Nie spodziewałam się aż takich efektów, gdyż wielokrotnie robiłam ten zabieg i zawsze nie było to wyczyszczone niestety w 100%. A tu „WOW” zęby zrobiły się bielsze, kamień usunięty całkowicie a wszystkie niedoskonałości wypolerowane. Jestem pewna, że gabinetu i specjalistów nie zmienię. Dziękuję za piękny uśmiech.

Kasia

Doktor Filip Fedczyszyn to profesjonalista z pasją a przy tym miły i uprzejmy człowiek. Pan Doktor podczas wizyty opracowuje plan leczenia i dokładnie opisuje co będzie robił a po zabiegu pokazuje zdjęcia z etapów leczenia. Leczenie kanałowe, którego tak bardzo się bałam zostało wykonane pod mikroskopem i przebiegło sprawnie a przede wszystkim bezboleśnie.Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, no i co ważne zdjęcie zęba wykonano na miejscu. Z całego serca polecam Pana Doktora, nie wyobrażam sobie już chodzenia do innego specjalisty.

Kinga

Nowy gabinet stomatologiczny który ma szanse stać się najlepszym. Nowocześnie, miło i bezboleśnie. Na początku, po zrobieniu zdjęcia panoramicznego, Pan Filip analizuje je przy pacjencie ustalając przebieg leczenia. Tłumaczy co zamierza zrobić, dokonuje wywiadu, liczy się z pacjentem oraz dba o jego wygodę i komfort. W trakcie zabiegu wykonuje dokumentację fotograficzną którą pod koniec wizyty omawia. Na pewno wrócę do Pana Filipa. Polecam.

Michal Karaś