Jestem lekarzem dentystą. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2007 roku. W czasie studiów odbyłem praktyki zawodowe m.in. na Uniwersytecie Medycznym w Debreczynie, Uniwersytecie Marmara w Stambule oraz na Wydziale Stomatologii we Freiburgu. Po studiach swoje doświadczenie budowałem pracując w prywatnych gabinetach stomatologicznych stawiających na jakość leczenia i troskę o dobro pacjenta.
Zajmuję się głównie specjalistycznym leczeniem kanałowym zębów z wykorzystaniem mikroskopu. Wykonałem ponad 3000 tego typu zabiegów. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego co zobowiązuje mnie do przestrzegania najnowszych standardów.
Wykonuję także zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki jak i chirurgii stomatologicznej. Realizuję kompleksowe plany leczenia stomatologicznego oparte o pełną diagnostykę z wykorzystaniem radiowizjografii cyfrowej.

W swojej praktyce wykorzystuję najnowsze specjalistyczne sprzęty stomatologiczne i techniki pracy. Dzięki temu mogę osiągnąć przewidywalność leczenia, najwyższą jakość, trwałość i znakomitą estetykę wykonywanych prac.
Stomatologia bez bólu, to moja nadrzędna zasada. W leczeniu wykorzystuję nowoczesny system znieczulenia komputerowego.