Diagnostyka

Diagnostyka stomatologiczna Myślenice

Do postawienia prawidłowej diagnozy niezbędne jest dostrzeżenie tego, czego nie widać gołym okiem. Umożliwiają nam to cyfrowe zdjęcia RTG i RVG. 

W Stomatologii Fedczyszyn posiadamy nowoczesną cyfrową pracownię rentgenowską, wyposażoną w aparat do zdjęć panoramicznych VATECH. Wprowadziliśmy jak standard wykonywanie RTG panoramicznego u większości przyjmowanych Pacjentów. Ponadto przy każdym fotelu dentystycznym znajduje się rentgen służący do wykonywania zdjęć punktowych diagnostycznych, jak i śródzabiegowych.

Dodatkowo przy planowaniu złożonego leczenia kierujemy Pacjentów na badanie tomografii komputerowej, która umożliwia zdiagnozowanie bardziej skomplikowanych przypadków.

Stosowane u nas aparaty RTG są nowoczesne i bezpieczne – mają bardzo niskie promieniowanie i podlegają stałym przeglądom i serwisom technicznym. Dzięki takiemu podejściu możemy zagwrantować bezpieczeństwo przeprowadzanych badań – pod tym adresem możecie się Państwo zapoznać ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wpływu na zdrowie i środowisko.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Filip Fedczyszyn - ZnanyLekarz.pl