Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna Myślenice

W obecnych czasach prawie każdy marzy o pięknym uśmiechu i zdrowych białych zębach, co nieodzownie kojarzy się ze szczęściem i sukcesem. Piękny uśmiech jest synonimem nie tylko urody i uroku osobistego, ale przede wszystkim wzmacnia pewność siebie i poprawia samopoczucie. Osoby posiadające przednie zęby poszarzałe, z licznymi przebarwieniami, starymi wypełnieniami, odkruszone i zniszczone czują się zdecydowanie mniej komfortowo w życiu codziennym i znacznie mniej się uśmiechają. Wówczas pojawia się problem estetyczny, który możemy poprawić.

Do stomatologii estetycznej przywiązujemy dużą wagę. Na każdym etapie życia, dbamy o piękny i estetyczny uśmiech naszych Pacjentów, dlatego podczas przeprowadzanych zabiegów oferujemy osiągnięcia współczesnej stomatologii estetycznej dostosowane do potrzeb i problemów naszych Pacjentów w każdym wieku. Stomatologia estetyczna pozwala dziś na praktycznie pełne odbudowanie uzębienia u wszystkich osób, które chcą poprawić wygląd swojego uśmiechu albo go odbudować do stanu poprzedniego.

Przeprowadzamy kompleksowe zabiegi z zakresu odbudowy zębów (korekcji i poprawy kształtu, usunięcia przebarwień, przekrzywień, przerw, etc.). Każdorazowo indywidualnie dobieramy zabiegi w sposób, który zagwarantuje uzyskanie zdrowego, pięknego, estetycznego i naturalnego uśmiechu. Przed podjęciem prac, z każdym z naszych Pacjentów uzgadniamy indywidualny plan leczenia, który ma na celu zdefiniowanie ostatecznego efektu – pięknego i estetycznego uśmiechu w zgodnym z oczekiwaniem Pacjenta czasie i wymiarze.

Wykonujemy również zabiegi uzupełniające, które poprawiają estetykę – np. gabinetowe wybielanie, pozwalające na szybką zmianę koloru zębów podczas jednej wizyty, lub alternatywnie rozwiązanie wykorzystujące nakładki do wybielania domowego. Przeprowadzamy również wybielanie zębów, po leczeniu kanałowym, z sukcesem przywracając im naturalny kolor.

Całość zabiegów leczenia i odbudowy estetycznej przeprowadzamy, kładąc nacisk na komfort naszych Pacjentów, dlatego dbamy o wykonywanie zabiegów bezboleśnie, w odpowiednio dobranym znieczuleniu (poznaj stosowane przez nas nowoczesne metody znieczulenia). W przypadku konieczności wykonania prac tymczasowych zapewniamy komfortowe i niekrępujące rozwiązania, a także pełną indywidualną opiekę pomiędzy zabiegami.

Materiały stosowane przez nas podczas zbiegów są trwałe i cechują się najwyższą jakością, przez co nie tracą swoich właściwości – co gwarantuje bezproblemowe cieszenie się z wykonanych prac. Ostateczny uzgodniony indywidualny plan leczenia Pacjenta każdorazowo dopasowany jest do potrzeb estetycznych, zdrowotnych, jak i również możliwości finansowych.

Wizyty odbywają się w nowoczesnych i komfortowo wyposażonych gabinetach o podwyższonych standardach aseptyki, co zwiększa Państwa bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzanego leczenia.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Filip Fedczyszyn - ZnanyLekarz.pl