STOMATOGIA FEDCZYSZYN 
Centrum stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Twój uśmiech jest nasza pasją!

Holistyczne podejście do stomatologii i kompleksowe leczenie pacjentów na najwyższym poziomie to dewiza naszej Stomatologii. Praca z pacjentem jest dla nas czystą przyjemnością, a piękny nowy uśmiech daje nam ogromną satysfakcję. Metamorfoza ma odzwierciedlenie nie tylko w wyglądzie zewnętrznym, ale przede wszystkim wpływa korzystnie na samopoczucie, pewność siebie i swobodę mówienia. 

W naszej klinice bardzo ważna jest pierwsza wizyta, to od niej zależą dalsze etapy i sukces leczenia. Przeznaczamy czas na spokojną rozmowę, pełną diagnostykę jamy ustnej i omówienie kompleksowego planu. Zabiegi odbywają się pod każdym względem w sposób komfortowy, co zapewnia stosowanie nowoczesnych rozwiązań medycznych, jak pantomograf i radiowizjografia cyfrowa, mikroskop endodontyczny, znieczulenie komputerowe czy specjalistyczny sprzęt niezbędny do wykonania skomplikowanego leczenia. Duży nacisk położyliśmy na stworzenie profesjonalnego gabinetu higieny. Regularne spotkania z higienistką pozwalają na utrzymanie długotrwałych efektów przeprowadzonego leczenia, jak też posiadanie swoich zdrowych zębów przez całe życie.

 Dla Państwa komfortu i wygody posiadamy klimatyzowane i nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne, przystosowane do przeprowadzenia wszelkiego rodzaju zabiegów stomatologicznych, w tym stanowisko z udogodnieniem dla osób niepełnosprawnych, osobną pracownię rentgenowską i przytulną poczekalnię. W tle odtwarzana jest relaksująca muzyka, która uprzyjemnia czas. Dla osób chętnych do skorzystania z Internetu udostępniamy Wi-Fi. W poczekalni czekają też na Państwa: woda mineralna, ekspres do kawy i aktualna prasa o różnej tematyce. A dla osób zabieganych przygotowaliśmy jednorazowe szczoteczki i pasty do zębów. Zdajemy sobie sprawę, że w natłoku codziennych obowiązków nie zawsze pamięta się o wizycie, dlatego też dzień przed planowanym terminem spotkania nasza recepcjonistka zadzwoni i przypomni Państwu o umówionej wizycie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Filip Fedczyszyn - ZnanyLekarz.pl