Wybielanie zębów

Bezbolesne leczenie zębów Myślenice

Piękny, zdrowy i biały uśmiech jest marzeniem każdego z nas. Dodaje nam uroku osobistego, zwiększa pewność siebie i poprawia samopoczucie.

Niestety zęby wraz z upływem czasu (jak i na skutek działania czynników wewnętrznych i zewnętrznych np. picie kawy, herbaty, palenie papierosów), stopniowo zmieniają swoją barwę.

Mało estetyczne pożółkłe przednie zęby mogą powodować kompleksy i sprawiają, że codzienny uśmiech stanie się rzadkością.

Dlatego, aby skutecznie poprawić i odświeżyć kolor zębów oferujemy wybielanie zębów.  

 

W Stomatologia Fedczyszyn zęby wybielamy za pomocą dwóch metod: 

  • Wybielanie gabinetowe lampą Prevdent
  • Wybielanie domowe nakładkowe

Wybielanie zębów lampą PREVDENT:

PrevDent CrWR to innowacyjny system do wybielania zębów i naprawy szkliwa. To, co go odróżnia od innych produktów wybielających dostępnych na rynku to połączenie aktywnej substancji wybielającej  z nano-Hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość pozabiegową. Zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. System PrevDent CrWR przywraca ich naturalną biel! A pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość w porównaniu z innymi metodami. 

Bezbolesne leczenie zębów Myślenice
Bezbolesne leczenie zębów Myślenice
Bezbolesne leczenie zębów Myślenice
Etap 1: Czyszczenie przebarwień

Etap ten, poprzez użycie „Stain Removal”, usuwa głęboko utrwalone przebarwienia na zębach. PrevDent „Stain removal” to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy. 

Etap 2: Wybielanie zębów

W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie. Efekt: bielszy, jaśniejszy i zdrowszy uśmiech! 

Etap 3: Remineralizacja szkliwa

Zastosowanie PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-Hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnie zębów, jednocześnie eliminując ich bolesną pozabiegową nadwarażliwość. 

Wybielanie zębów domowe nakładkowe:

Do wybielania domowego stosujemy preparaty o mniejszym stężeniu żelu. Pacjent otrzymuje wykonane przez technika indywidualnie dopasowane nakładki, wykonane na podstawie wcześniej pobranych wycisków. W tych nakładkach umieszcza środek wybielający i zakłada je najczęściej na noc lub na kilka godzin w ciągu dnia. Z założoną nakładką nie wolno jeść, pić, ani palić papierosów. Taka kuracja trwa około dwóch tygodni, ale efekt jest widoczny już po kilku aplikacjach.
Przy wybielaniu domowym także obowiązuje „biała dieta”. Pacjent może powtórzyć kurację na tych samych nakładkach po 6 miesiącach, zazwyczaj wystarczają wtedy 1-2 aplikacje, aby osiągnąć pożądany efekt.

Wskazania do wybielania zębów:
– przebarwienia zębów zewnętrzne i wewnętrzne,
– naturalny szaro-żółtawy odcień zębów,
– poprawa estetyki uśmiechu i twarzy.

Przeciwskazania do wybielanie zębów:
– ciąża,
– karmienie piersią,
– ubytki próchnicowe,
– nadwrażliwość zębów na bodźce termiczne,
– uczulenie na preparaty wybielające,
– znaczne przebarwienia poantybiotykowe (tetracyklinowe) ze względu na trudność w uzyskaniu satysfakcjonującego końcowego efektu estetycznego.

Ważne: wybielaniu nie ulegają wypełnienia kompozytowe, onlaye, korony, mosty i licówki porcelanowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Filip Fedczyszyn - ZnanyLekarz.pl