Zespół

Filip Fedczyszyn

Filip Fedczyszyn

Właściciel gabinetu, lekarz dentysta. Endodoncja mikroskopowa i protetyka.

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2007 roku. W czasie studiów odbył praktyki zawodowe m.in. na Uniwersytecie Medycznym w Debreczynie, Uniwersytecie Marmara w Stambule oraz na Wydziale Stomatologii we Freiburgu. Po studiach swoje doświadczenie budował, pracując w prywatnych gabinetach stomatologicznych, stawiających na jakość leczenia i troskę o dobro pacjenta.

Zajmuje się głównie specjalistycznym leczeniem kanałowym zębów z wykorzystaniem mikroskopu. Wykonał ponad 3000 tego typu zabiegów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Stomatologię traktuje całościowo. Realizuje kompleksowe plany leczenia stomatologicznego, oparte o pełną diagnostykę z wykorzystaniem radiowizjografii cyfrowej. Ma bardzo szerokie doświadczenie praktyczne, które pozwala przedstawić pacjentowi różne opcje leczenia i wspólnie wybrać najlepszy plan. Stomatologia bez bólu to jego nadrzędna zasada. W leczeniu wykorzystuje system komfortowego znieczulenia komputerowego. Wykonuje także zabiegi z zakresu estetyki, protetyki, jak i chirurgii stomatologicznej. Z przyjemnością powiększa swoją wiedzę na naukowo-szkoleniowych sympozjach, kursach i szkoleniach, głównie z zakresu endodoncji i protetyki. Największą radość i satysfakcję w pracy daje mu uśmiech zadowolonych pacjentów po zakończonym leczeniu.

Prywatnie miłośnik biegania, kolarstwa szosowego i zimowych spływów kajakowych.

Certyfikaty

Daria Fedczyszyn

Daria Fedczyszyn

Właściciel i manager gabinetu

Absolwentka studiów wyższych na wydziale Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Akademii. W 2015 r. ukończyła kierunek higienistki stomatologicznej w medycznym studium Teb edukacja w Krakowie. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu higieny i profilaktyki jamy ustnej oraz zarządzania gabinetem stomatologicznym. Ukończyła cykl szkoleń OBODA Group.

Jej celem było stworzenie kliniki stomatologicznej na najwyższym poziomie, zarówno pod względem przywracania pięknego i zdrowego uśmiechu w dyskretnej i miłej atmosferze, z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy technologicznych, jak też miejsca, w którym pracuje się przyjemnie i z uśmiechem na twarzy. W swojej pracy jest bardzo dobrze zorganizowana, ceni porządek i dokładność. Dba, aby każdy element w klinice znajdował się na właściwym miejscu. Personalnie jest osobą pogodną, otwartą na świat, lubiącą zmiany i nowe wyzwania.

Swój wolny czas spędza aktywnie: biega, chodzi po górach, uprawia kolarstwo szosowe, a zimą uwielbia  jeździć na nartach.

Certyfikaty

Jakub Mycek

Jakub Mycek

Lekarz dentysta. Stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka, stomatologia dziecięca.

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie ukończył studia stomatologiczne w 2015 roku.
W codziennej praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą, chirurgią, protetyką oraz endodoncją z użyciem mikroskopu. Jest lekarzem ambitnym, niezwykle zaangażowanym w swoją pracę, a zarazem uśmiechniętym i pełnym charyzmy.

Świeże spojrzenie i nowoczesne metody leczenia zawdzięcza licznym kursom, konferencjom i sympozjom naukowym, w których regularnie uczestniczy. Największą satysfakcję daje mu szczery uśmiech i zadowolenie pacjenta.

Wolny czas spędza aktywnie: podróżując, grając w tenisa i jeżdżąc na nartach.

Certyfikaty

Aleksandra Szczap

Aleksandra Szczap

Lekarz dentysta. Endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca.

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jej największą stomatologiczną pasją jest nowoczesna endodoncja mikroskopowa. Każde leczenie kanałowe wykonuje pod mikroskopem według najnowszych standardów i wytycznych. Interesuje się także stomatologią estetyczną oraz protetyczną odbudową zębów. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Priorytetem są dla niej precyzja wykonywanych zabiegów oraz komfort i zadowolenie pacjenta. Każdego traktuje z dużym zaangażowaniem oraz cierpliwością.

Poza pracą jest osobą aktywną. Najwięcej przyjemności sprawiają jej wędrówki po górskich szlakach, wycieczki rowerowe i podróże z mężem.

Certyfikaty

BARTOSZ MARYNOWSKI

BARTOSZ MARYNOWSKI

Specjalista Chirurgii-Szczękowo Twarzowej. Lekarz medycyny estetycznej.

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2007 roku. Jest chirurgiem z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy w szpitalu na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, jak też w wielu prywatnych gabinetach. Ponadto ukończył studia podyplomowe z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

W naszej klinice wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, ekstrakcje zębów zatrzymanych oraz specjalistyczne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Z pasją nieustannie kształci się, uczestnicząc w kursach, sympozjach i seminariach, głównie z  dziedziny implantologii i specjalistycznej chirurgii. Dokładność w pracy i wypracowana przez lata precyzja ręki uczyniła go jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Życzliwość i otwarte podejście do ludzi jest dla niego podstawą dobrej współpracy na polu Lekarz – Pacjent.

Prywatnie miłośnik motoryzacji, znawca samochodów zabytkowych i sportowych.

Iwona Materna

Iwona Materna

Lekarz stomatolog. Ortodoncja.

Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W naszej praktyce zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia na rzecz Ortodoncji z siedzibą w USA – International Association for Orthodontics. Ukończyła studia Master of Orthodontics na Uniwersytecie Medycznym w Wiedniu. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Nowoczesne metody leczenia i podejście do ortodoncji zawdzięcza licznym kursom i sympozjom naukowym odbytym zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej zawodową pasją jest kreowanie pięknego uśmiechu. Doktor Iwona jest specjalistą w swojej dziedzinie.

Na co dzień jest osobą pełną energii, kocha taniec towarzyski, uczestniczy w zajęciach z Ewą Chodakowską i utrzymuje zdrowy styl życia. W wolne weekendy lubi wyjść do teatru. 

 

Certyfikaty

Beata szymanowska

Beata szymanowska

Specjalista Ortodonta

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Specjalizację w zakresie ortodoncji odbywała na Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie, gdzie od 2017 r. prowadziła zajęcia ze studentami w zakresie ortodoncji oraz fizjologii narządu żucia.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych konferencjach i kursach.
Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci oraz osób dorosłych.

Prywatnie jest osobą otwartą i energiczną. W wolnym czasie gra w tenisa oraz dba o ciągle powiększającą się kolekcję roślin doniczkowych.

 

Certyfikaty

Tomasz Muszyński

Tomasz Muszyński

Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Doktor z wieloletnim doświadczeniem anestezjologicznym. Specjalizuje się w prowadzeniu zabiegów chirurgii stomatologicznej i stomatologii zachowawczej z zastosowaniem sedacji lub sedoanalgezji. Posiada 27-letnie doświadczenie z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii w chirurgii stomatologicznej i stomatologii zachowawczej zdobyte w trakcie pracy w Państwowym Szpitalu  Klinicznym w Krakowie, Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Tytuł lekarza uzyskał w roku 1990 po ukończeniu studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie.  W roku 1994 uzyskał pierwszy stopień specjalizacji w zakresie anestezjologii, a w 1997 roku uzyskał II drugi stopień specjalizacji z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. W roku 2001 ukończył pięcio-semestralną Europejską Szkołę Anestezjologii (FEEA). Przez 8 lat był asystentem w Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego, współuczestnicząc w szkoleniu lekarzy i studentów w zakresie pierwszej pomocy i leczenia bólu ostrego. Przez 4 lata był członkiem Rady Wydziału Lekarskiego Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Współpracuje z Gabinetami i Klinikami Stomatologii Zachowawczej i Chirurgii Stomatologicznej. Współuczestniczy w kursach w zakresie implantologii w ramach Central European Implant Academy. Jest autorem i współautorem ponad 80 prac naukowych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii, w zakresie leczeniu bólu ostrego i przewlekłego, między innymi prace wysoko oceniane w czasopismach zagranicznych (BMJ). Jest autorem i współautorem licznych doniesień prezentowanych na zjazdach krajowych i zagranicznych,  prac dotyczących tematyki postępowania okołooperacyjnego w chirurgii szczękowo-twarzowej, laryngologii, leczenia bólu pooperacyjnego, toksykologii klinicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Jest kierownikiem specjalizacji w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii 9 lekarzy, z czego 6 pod jego kierunkiem uzyskało już tytuł specjalisty. Od 1994 r. prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego i Oddziału Stomatologii oraz uczestniczy w szkoleniu lekarzy w zakresie anestezjologii, pierwszej pomocy,  intensywnej terapii.

danuta maślerz

danuta maślerz

Kierownik zespołu asystentek i higienistek

Ukończyła Krakowską Medyczną Szkołę Policealną im. Stanisławy Leszczyńskiej Nr 1 w Krakowie na kierunku higienistka stomatologiczna.

Jest asystentką z długoletnim stażem. Dużo przyjemności sprawia jej asystowanie przy zabiegach z zakresu endodoncji mikroskopowej, stomatologii zachowawczej i protetyki. Ograniczone pole widzenia lekarza, wymaga od niej dokładnej znajomości procedur.

Jej sumienność, empatia i doświadczenie przekłada się na sukces pracy z lekarzem. Bardzo dobrze współpracuje z całym zespołem. Pacjentów obdarza miłym uśmiechem i spokojną energią.

Wolny weekend chętnie spędza w kinie lub na spacerze.

 

Ewelina Sikora

Ewelina Sikora

Dypl. Higienistka stomatologiczna

Absolwentka studium medycznego Teb Edukacja w Krakowie. Ponadto w 2019 r. osiągnęła dyplom technika elektroradiologii. Uczestniczka wielu kursów dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Ukończyła cykl szkoleń OBODA Group “Profesjonalna higienistka”.

W Stomatologia Fedczyszyn wykonuje zabiegi z zakresu higienizacji i profilaktyki. Uczy pacjentów metod szczotkowania i tłumaczy jak dbać o zęby. Bardzo angażuje się w pracę, o czym świadczy liczne grono zadowolonych pacjentów. Jest osobą rozmowną, ciepłą i miłą, co jest ważnym aspektem w pracy z dziećmi.

Prywatnie interesuje się zwierzętami egzotycznymi.

Certyfikaty

magdalena Śmigla

magdalena Śmigla

Dypl. Higienistka Stomatologiczna

Ukończyła studium medyczne Teb Edukacja w Krakowie na kierunku higienistka stomatologiczna.

W Stomatologia Fedczyszyn wykonuje zabiegi z zakresu higienizacji i profilaktyki. Uczestniczka wielu kursów dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Z pasją i zaangażowaniem poszerza wiedzę i podchodzi do wykonywanych obowiązków. 

Na co dzień pogodna i uśmiechnięta, lubi aktywnie spędzać czas.

MARIA RYKAŁA

MARIA RYKAŁA

Dypl. Higienistka Stomatologiczna

Ukończyła medyczne studium Teb Edukacja w Krakowie. Ponadto w 2017 r. zdobyła dyplom technika dentystycznego. Uczestniczka wielu kursów dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Ukończyła cykl szkoleń OBODA Group “Profesjonalna higienistka”.

W Stomatologia Fedczyszyn wykonuje zabiegi z zakresu higienizacji i profilaktyki. Indywidualnie współpracuje z każdym pacjentem. Udziela instruktaży higieny jamy ustnej i uczy metod utrzymania zdrowego uśmiechu. Z najwyższą starannością i zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki. Czynnie asystuje też przy zabiegach z zakresu protetyki i chirurgii.

Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, ceni pracę z ludźmi. W wolnej chwili interesuje się literaturą faktu.

Ilona Mikrut

Ilona Mikrut

Asystentka Stomatologiczna

Absolwentka medycznego studium Teb Edukacja w Krakowie. Posiada dyplom Technika Elektroradiologii. W styczniu 2021 r. ukończyła kierunek  higienistka stomatologiczna.

Cechuje ją dokładność, rzetelność i zaangażowanie w każdy przeprowadzany zabieg w naszej klinice. Szczególnie interesuje się zabiegami z zakresu ortodoncji i chirurgii. W praktyce chętnie wykorzystuje zdobytą wiedzę i służy pomocą. Dba o czystość stanowiska pracy i sterylność narzędzi.

Jest osobą wrażliwą i pozytywnie nastawioną do działania. Pomaga bezdomnym zwierzętom w odnalezieniu nowego, ciepłego domu, a w wolnym czasie przenosi się do świata książek fantastycznych.

maria brytańczyk

maria brytańczyk

Asystentka Stomatogiczna

We wrześniu 2019 r. rozpoczęła naukę w studium medycznym Teb Edukacja w Krakowie na kierunku higienistka stomatologiczna.
Jest osobą uśmiechniętą, pracowitą i spokojną. Z sumiennością podchodzi do wykonywanych obowiązków. Jej praca znakomicie uzupełnia pracę lekarza. Chętnie asystuje przy zabiegach z endodoncji mikroskopowej.

Jest ciekawa świata i lubi podróżować. 

sylwia zborowska

sylwia zborowska

Asystentka Stomatogiczna

Studentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko-dentystycznym.

Chętnie asystuje przy zabiegach endodoncji mikroskopowej i stomatologii zachowawczej. Jej praca bardzo dobrze uzupełnia pracę lekarza.  Asysta na cztery ręce przy leżącym pacjencie to obowiązujący standard w Stomatologii Fedczyszyn.

 Jest osobą o pozytywnym nastawieniu do życia. Lubi aktywnie spędzać wolny czas.

joanna przybycień

joanna przybycień

Asystentka Stomatogiczna

Absolwentka studium medycznego Teb Edukacja w Krakowie na kierunku asystentka stomatologiczna.
Jest osobą spokojną i uśmiechniętą. Z zaangażowaniem podchodzi do wykonywanych obowiązków. Chętnie asystuje przy wszystkich zabiegach stomatologicznych.

Poza pracą nie rozstaje się z aparatem fotograficznym. Zdjęcia i grafika komputerowa to jej pasja. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Filip Fedczyszyn - ZnanyLekarz.pl