Zespół

Filip Fedczyszyn

Filip Fedczyszyn

Właściciel gabinetu, lekarz dentysta. Endodoncja mikroskopowa i protetyka.

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2007 roku. W czasie studiów odbył praktyki zawodowe m.in. na Uniwersytecie Medycznym w Debreczynie, Uniwersytecie Marmara w Stambule oraz na Wydziale Stomatologii we Freiburgu. Po studiach swoje doświadczenie budował, pracując w prywatnych gabinetach stomatologicznych, stawiających na jakość leczenia i troskę o dobro pacjenta.

Zajmuje się głównie specjalistycznym leczeniem kanałowym zębów z wykorzystaniem mikroskopu. Wykonał ponad 3000 tego typu zabiegów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Stomatologię traktuje całościowo. Realizuje kompleksowe plany leczenia stomatologicznego, oparte o pełną diagnostykę z wykorzystaniem radiowizjografii cyfrowej. Ma bardzo szerokie doświadczenie praktyczne, które pozwala przedstawić pacjentowi różne opcje leczenia i wspólnie wybrać najlepszy plan. Stomatologia bez bólu to jego nadrzędna zasada. W leczeniu wykorzystuje system komfortowego znieczulenia komputerowego. Wykonuje także zabiegi z zakresu estetyki, protetyki, jak i chirurgii stomatologicznej. Z przyjemnością powiększa swoją wiedzę na naukowo-szkoleniowych sympozjach, kursach i szkoleniach, głównie z zakresu endodoncji i protetyki. Największą radość i satysfakcję w pracy daje mu uśmiech zadowolonych pacjentów po zakończonym leczeniu. Prywatnie miłośnik biegania i jesiennych spływów kajakowych.

Certyfikaty

Daria Fedczyszyn

Daria Fedczyszyn

Właściciel i manager gabinetu.

Absolwentka studiów wyższych na wydziale Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Akademii. W 2015 r. ukończyła kierunek higienistki stomatologicznej w medycznym studium Teb edukacja w Krakowie. Jej celem było stworzenie kliniki stomatologicznej na najwyższym poziomie, zarówno pod względem przywracania pięknego i zdrowego uśmiechu w dyskretnej i miłej atmosferze, z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy technologicznych, jak też miejsca, w którym pracuje się przyjemnie i z uśmiechem na twarzy.

W swojej pracy jest bardzo dobrze zorganizowana, ceni porządek i dokładność. Dba, aby każdy element w klinice znajdował się na właściwym miejscu. Personalnie jest osobą pogodną, otwartą na świat, lubiącą zmiany i nowe wyzwania.

Swój wolny czas spędza aktywnie: biega, spaceruje, chodzi po górach, a w zimie jest miłośniczką jazdy na nartach.

Certyfikaty

Jakub Mycek

Jakub Mycek

Lekarz dentysta. Stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka, stomatologia dziecięca.

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie ukończył studia stomatologiczne w 2015 roku.
W codziennej praktyce zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką oraz endodoncją z użyciem mikroskopu. Jest lekarzem ambitnym, niezwykle zaangażowanym w swoją pracę, a zarazem uśmiechniętym i pełnym charyzmy.

Świeże spojrzenie i nowoczesne metody leczenia zawdzięcza licznym kursom, konferencjom i sympozjom naukowym, w których regularnie uczestniczy. Największą satysfakcję daje mu szczery uśmiech i zadowolenie pacjenta.

Wolny czas spędza aktywnie: podróżując, grając w tenisa i jeżdżąc na nartach.

Certyfikaty

BARTOSZ MARYNOWSKI

BARTOSZ MARYNOWSKI

Specjalista Chirurgii-Szczękowo Twarzowej. Lekarz medycyny estetycznej.

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2007 roku. Jest chirurgiem z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy w szpitalu na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, jak też w wielu prywatnych gabinetach. Ponadto ukończył studia podyplomowe z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

W naszej klinice wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, ekstrakcje zębów zatrzymanych oraz specjalistyczne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Z pasją nieustannie kształci się, uczestnicząc w kursach, sympozjach i seminariach, głównie z  dziedziny implantologii i specjalistycznej chirurgii. Dokładność w pracy i wypracowana przez lata precyzja ręki uczyniła go jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Życzliwość i otwarte podejście do ludzi jest dla niego podstawą dobrej współpracy na polu Lekarz – Pacjent.

Prywatnie miłośnik motoryzacji, znawca samochodów zabytkowych i sportowych.

 

Certyfikaty

Iwona Materna

Iwona Materna

Lekarz stomatolog. Ortodoncja.

Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W naszej praktyce zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia na rzecz Ortodoncji z siedzibą w USA – International Association for Orthodontics. Ukończyła studia Master of Orthodontics na Uniwersytecie Medycznym w Wiedniu. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Nowoczesne metody leczenia i podejście do ortodoncji zawdzięcza licznym kursom i sympozjom naukowym odbytym zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej zawodową pasją jest kreowanie pięknego uśmiechu. Doktor Iwona jest specjalistą w swojej dziedzinie.

Na co dzień jest osobą pełną energii, kocha taniec towarzyski, uczestniczy w zajęciach z Ewą Chodakowską i utrzymuje zdrowy styl życia. W wolne weekendy lubi wyjść do teatru. 

 

Certyfikaty

Beata szymanowska

Beata szymanowska

Lekarz dentysta. Ortodoncja.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Specjalizację w zakresie ortodoncji odbywa na Uniwersyteckiej Klinice
Stomatologicznej w Krakowie, gdzie od 2017 r. prowadzi zajęcia ze
studentami w zakresie ortodoncji oraz fizjologii narządu żucia.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych
konferencjach i kursach.
Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci oraz osób dorosłych.

Prywatnie jest osobą otwartą i energiczną. W wolnym czasie gra w
tenisa oraz dba o ciągle powiększającą się kolekcję roślin
doniczkowych.

 

Certyfikaty

Tomasz Muszyński

Tomasz Muszyński

Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Doktor z wieloletnim doświadczeniem anestezjologicznym. Specjalizuje się w prowadzeniu zabiegów chirurgii stomatologicznej i stomatologii zachowawczej z zastosowaniem sedacji lub sedoanalgezji. Posiada 27-letnie doświadczenie z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii w chirurgii stomatologicznej i stomatologii zachowawczej zdobyte w trakcie pracy w Państwowym Szpitalu  Klinicznym w Krakowie, Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Tytuł lekarza uzyskał w roku 1990 po ukończeniu studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie.  W roku 1994 uzyskał pierwszy stopień specjalizacji w zakresie anestezjologii, a w 1997 roku uzyskał II drugi stopień specjalizacji z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. W roku 2001 ukończył pięcio-semestralną Europejską Szkołę Anestezjologii (FEEA). Przez 8 lat był asystentem w Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego, współuczestnicząc w szkoleniu lekarzy i studentów w zakresie pierwszej pomocy i leczenia bólu ostrego. Przez 4 lata był członkiem Rady Wydziału Lekarskiego Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Współpracuje z Gabinetami i Klinikami Stomatologii Zachowawczej i Chirurgii Stomatologicznej. Współuczestniczy w kursach w zakresie implantologii w ramach Central European Implant Academy. Jest autorem i współautorem ponad 80 prac naukowych z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii, w zakresie leczeniu bólu ostrego i przewlekłego, między innymi prace wysoko oceniane w czasopismach zagranicznych (BMJ). Jest autorem i współautorem licznych doniesień prezentowanych na zjazdach krajowych i zagranicznych,  prac dotyczących tematyki postępowania okołooperacyjnego w chirurgii szczękowo-twarzowej, laryngologii, leczenia bólu pooperacyjnego, toksykologii klinicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Jest kierownikiem specjalizacji w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii 9 lekarzy, z czego 6 pod jego kierunkiem uzyskało już tytuł specjalisty. Od 1994 r. prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego i Oddziału Stomatologii oraz uczestniczy w szkoleniu lekarzy w zakresie anestezjologii, pierwszej pomocy,  intensywnej terapii.

Certyfikaty

Ewelina Sikora

Ewelina Sikora

Dypl. Higienistka stomatologiczna.

Absolwentka studium medycznego Teb Edukacja w Krakowie. Ponadto w 2016 r. rozpoczęła naukę na kierunku technika elektroradiologii. Uczestniczka wielu szkoleń dla higienistek i asystentek.

W Stomatologia Fedczyszyn wykonuje zabiegi z zakresu higienizacji i profilaktyki. Uczy pacjentów metod szczotkowania i tłumaczy jak dbać o zęby. Bardzo angażuje się w pracę, o czym świadczy liczne grono zadowolonych pacjentów. Jest osobą rozmowną, ciepłą i miłą, co jest ważnym aspektem w pracy z dziećmi.

Prywatnie interesuje się zwierzętami egzotycznymi.

Certyfikaty

MARIA RYKAŁA

MARIA RYKAŁA

Dypl. Higienistka Stomatologiczna.

Ukończyła medyczne studium Teb Edukacja w Krakowie. Ponadto w 2017 r. zdobyła dyplom Technika Dentystycznego.

W Stomatologia Fedczyszyn wykonuje zabiegi z zakresu higienizacji i profilaktyki. Indywidualnie współpracuje z każdym pacjentem. Udziela instruktaży higieny jamy ustnej i uczy metod utrzymania zdrowego uśmiechu. Z najwyższą starannością i zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki. Czynnie asystuje też przy zabiegach z zakresu protetykij i chirurgii.

Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, lubiąca pracę z ludźmi. W wolnej chwili interesuje się literaturą faktu.

Certyfikaty

Anna NIECKULA

Anna NIECKULA

Asystentka Stomatologiczna.

Absolwentka studium medycznego Teb Edukacja w Krakowie na kierunku higienistka stomatologiczna.

Głównym obszarem jej zainteresowania jest endodoncja i profilaktyka. Asystuje głównie przy leczeniu kanałowym, które odbywa się pod mikroskopem. Ograniczone pole widzenia lekarza wymaga od niej dokładnej znajomości procedur. Niezawodnie asystuje lekarzom, jest energiczna i zawsze w pełni skupiona na swoich obowiązkach. Pacjenci cenią ją za naturalny uśmiech i empatię.

Na co dzień lubi aktywnie spędzać czas i interesują się sztuką teatralną.

Certyfikaty

Ilona Mikrut

Asystentka Stomatologiczna.

Absolwentka medycznego studium Teb Edukacja w Krakowie. Posiada dyplom Technika Elektroradiologii. W styczniu 2019 r. rozpoczęła naukę w studium medycznym Teb Edukacja w Krakowie na kierunku higienistka stomatologiczna.

Cechuje ją dokładność, rzetelność i zaangażowanie w każdy przeprowadzany zabieg w naszej klinice. Szczególnie interesuje się zabiegami z zakresu chirurgii i ortodoncji. W praktyce chętnie wykorzystuje zdobytą wiedzę i służy pomocą. Dba o czystość stanowiska pracy i sterylność narzędzi.

Jest osobą wrażliwą i pozytywnie nastawioną do działania. Pomaga bezdomnym zwierzętom w odnalezieniu nowego, ciepłego domu, a w wolnym czasie przenosi się do świata książek fantastycznych.

danuta maślerz

Asystentka Stomatologiczna.

Ukończyła medyczne studium Teb Edukacja w Krakowie na kierunku higienistka stomatologiczna.

Jest asystentką z długoletnim stażem. Dużo przyjemności sprawia jej asystowanie przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej i protetyki. Jej sumienność, empatia i doświadczenie przekłada się na sukces pracy z lekarzem. Bardzo dobrze współpracuje z całym zespołem. Pacjentów obdarza miłym uśmiechem i spokojną energią.

Wolny weekend chętnie spędza w kinie i lubi jeździć na rowerze.

 

Maria Ziembla

Asystentka Stomatologiczna.

Studentka Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie.

Jest osobą uśmiechniętą i pracowitą. Z sumiennością podchodzi do wykonywanych obowiązków. Jej praca znakomicie uzupełnia pracę lekarza. Chętnie asystuje przy zabiegach endodoncji mikroskopowej i stomatologii zachowawczej. Asysta na cztery ręce przy leżącym pacjencie to obowiązujący standard w Stomatologii Fedczyszyn.

Interesuje się marketingiem i w wolnym czasie lubi czytać książki.

Weronika Serwin

Doświadczona Recepcjonistka.

Jest studentką drugiego roku studiów w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Zajmuje się profesjonalną obsługą pacjentów oraz prowadzi kalendarz wizyt. Odpowiada za obsługę połączeń telefonicznych, korespondencję e-mail oraz dokumentację medyczną. Jest osobą rzetelną, dokładną i zaangażowaną w pełnione obowiązki. Posiada zdolność łatwego nawiązywania kontaktów, a co za tym idzie – chętnie współpracuje z ludźmi.

Na co dzień pogodna i uśmiechnięta. Interesuje się tańcem, muzyką oraz kocha zwierzęta.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Filip Fedczyszyn - ZnanyLekarz.pl