Protetyka

Protetyka stomatologiczna Myślenice

W Stomatologii Feczyszyn od wielu lat przywracamy i dbamy o naturalny i piękny uśmiech naszych pacjentów oferując m.in. nowoczesne rozwiązania z dziedziny protetyki stomatologicznej. Dbamy o to, aby nasi Pacjenci posiadali pełne uzębienie, ponieważ to nie tylko estetyczny wygląd, ale przede wszystkim wymóg zdrowotny. Wykonujemy wszelkiego rodzaju uzupełnienia zębów, ponieważ nawet pojedyncze ubytki czy braki zębów mają wpływ na nasze zdrowie, czy estetykę.

Występowanie przerw czy powstałe w wyniku usunięcia zęba luki często powodują przemieszczanie się pozostałych zębów, tworzenie szczelin międzyzębowych oraz nieprawidłowości zgryzu czego poważnym następstwem mogą być różne komplikacje zdrowotne. W dłuższym okresie czasu  braki w uzębieniu mogą doprowadzić do zaniku kości i dziąseł.

W Stomatologii Fedczyszyn wykonujemy kompleksowe zabiegi protetyczne pozwalające na odbudowę ubytków i braków zębów przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu i materiałów.

W zależności od miejsca i obszaru występowania ubytków, braków zębów czy całkowitego bezzębia, wykonujemy różnego rodzaju uzupełnienia protetyczne:

  • korony i mosty protetyczne (metalowe lub pełnoceramiczne: licowane porcelaną lub kompozytem),
  • Inlaye / Onlaye (ceramiczne, kompozytowe rekonstrukcje odbudowy zębów),
  • licówki (porcelanowe, kompozytowe),
  • protezy na implantach (lub miniimplantach),
  • wszystkie rodzaje protez dostępnych na rynku wraz z wszelkimi możliwymi rozwiązaniami,
  • implanty zębów,
  • najnowsze techniki implantologii i odbudowy na implantach,
  • inne rozwiązania z zakresu protetyki.

Dla zapewnienia naszym pacjentom komfortu dnia codziennego w czasie trwania procesu leczenia wykonujemy tymczasowe odbudowy protetyczne, które na zakończenie zastępujemy rozwiązaniem docelowym.

Przeprowadzane kompleksowe zabiegi protetyki stomatologicznej w Stomatologii Fedczyszyn w Myślenicach pozwalają na szybkie usunięcie ubytków, czy braków zębów, a estetyczny i naturalny efekt końcowy wykonanych prac pozwala cieszyć się naszym pacjentom pięknym i naturalnym uśmiechem przez wiele lat. 

Filmy – Materiały protetyczne

Speed Cem Plus

E-Max system

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Filip Fedczyszyn - ZnanyLekarz.pl